Këto dy këngëtare të famshme prishin miqësinë? (VIDEO)

By

U raportua gjatë javës së kaluar, se dy nga këngëtaret shqiptare që njihen si mike për kokë, kishin shkëputur marrëdhëniet me njëra tjetrën.

Por të kontaktuara nga PRIVE, ka dalë të jetë ndryshe.

Nuk është aspak e vërtetë se Zajmina Vasjari dhe Rrezarta Shkurta kanë prishur marrëdhënien dhe këtë e ka konfirmuar për emisionin vet Rrezarta.

SI burim për këtë prishje marrëdhëniesh u mor mos-ndjekja e njëra tjetrës në rrjetin social në Instagram, ndërsa Shkurta me shaka ka thënë se e sheh mjaftueshëm tërë ditën, e lëre më në instagram. /Prvie.al

Artikuj të ngjashëm