Ledri, imazh i Yllka Brada (Foto)

By

Dizenjatorja Yllka Brada ka përfunduar kreaciaonet për sezonin e vjeshtës për meshkuj. Ajo ka zgjedhur që imazh i kësaj linje të jetë një ndër reperët më të pashëm shqiptar.

Ledri Vula me të cilin dizenjatorja ka bashkëpunuar edhe më parë në veshje është i zgjedhuri i saj për kreacionin e ri për gjininë mashkullore.

Fotografitë janë realizuar në Paris ku dyshja kanë udhëtuar ditë më parë e tani fotografitë e koleksionit janë gati dhe Yllka i ka publikuar disa në instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm