Xhensila e Besi s’kanë të ndalur, muaji i mjaltit vazhdon në Itali

By

Ata po bëjnë muaj mjalti se jo mahi.

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezai dhe bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku, siç duhet e kanë harruar rrugën për në Shqipëri.

Duke u larguar për pushimet e para pas martesës, dyshja shkuan fillimisht në Ishujt Maldive e më pas në Dubai.

Ndërsa destinacioni tjetër nga këto vende ekzotike, është bëtë Eruopa, saktësisht Gjenova e Italisë.

Ata ndodhen në Gjenova dhe këtë e ka bërë të ditur Xhensila përmes një postimi në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm