Astrologia “lexon” mysafirët e Prive Reality, çka parashikon për ta?

By

Një prej pjesëve “pikante” të darkës së Prive Reality sonte ishte ajo e ardhjes së astrologes Lorofil në tavolinë.

Ajo “lexoi “ mysafirët duke ia qëlluar për shumë gjëra se si janë si personalitete.

Mes tjerash, Lorofili dha parashikime se çfarë viti i pret Labin, Leonorën, Jehonën dhe Irkencin.

Më shumë në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm