Këtij personazhi të njohur, Milaim Zeka i kërkon falje publikisht (VIDEO)

By

Të hënën, në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, i ftuar ishte Milaim Zeka.

Ai bëri një rrëfim të rrallë për veten e tij dhe gjithashtu iu përgjigj shumë sinqerisht pyetjeve në rubrikën “Haje ose Thuaje”.

Përveç kësaj, Zeka bëri një falje publike për një personazh të njohur, emrin e të cilit mund ta mësoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm