Kur Justin Bieber dhe Hailey Baldëi dalin në qytet, kështu vërsulen mediat! (VIDEO)

By

Pa dyshim që kur je Justin Bieber, askush nuk e ka ndërmend të të lërë rehat.

E aq më tepër, të të injorojë kur del për shëtitje me gruan tënde të bukur. Këngëtari i famshëm është parë i shoqëruar nga Hailey Baldwin.

Revista e famshme amerikane ka realizuar një video e cika ka me miliona shikime, ku Bieber shihet duke u përndjekur nga mediat të cilat vazhdimisht e pyesin për Selenga Gomez.

Video e plotë më poshtë:

Artikuj të ngjashëm