Kjo është e vërteta për motrën e Qumilit (VIDEO)

By

Në ‘5 datat’, së fundmi ishte aktori shumë i dashur shqiptar, Sevdai Radogoshi apo siç publiku e njeh, Qumili.

Ai foli për disa momente shumë të rëndësishme në jetën e tij në mesin e tyre, edhe për raportin me motrën.

Kohë më parë, në media u raportua se aktori e rrahu motrën dhe rreth kësaj çështje, Qumili foli më gjërë.

Si qëndron e vërteta?

Këtë dhe shumëëtë dhe shumëçka tjetër i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm