Luana Vjollca vjen me ‘Ai’

By

Prezantuesja Luana Vjollca sapo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar ‘Ai’.

Kënga e punuar tek Irkenc Hyka ka tekst të Getoar Selimit dhe videoklip nga Max Production.

Mbetet të shihet se si do pritet ky projekt nga fansat që pason ‘Tirana Lifestyle’ që në kohën e publikimit pati ngjallur shumë debat dhe kritika.

Artikuj të ngjashëm