Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

By

Dua Lipa vazhdon të thyejë rekorde.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e famshme në botë, është nominuar në gjashtë kategori të “Grammy Awards” 2021.

“Albumi i vitit” dhe “Kënga më e mirë e vitit”, mund të jenë vetëm disa nga çmimet që Lipa mund të rrëmbejë.

Artistja ka shpërndarë lajmin në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke shpërthyer në lot pas këtij lajmi të jashtëzakonshëm./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm