Kështu ushtron Dafina Zeqiri (VIDEO)

By

Tash e një kohë, Dafina Zeqiri i kushton tejet rëndësi trupit të saj të cilin ka arritur ta formësojë në përmasa perfekte.

Por së fundmi, këngëtarja me një trajnere personale i ka intensifikuar edhe më shumë ushtrimet.

Dafina ka postuar një video ku shpreh përkushtimin e madh në ushtrime që janë mjaft të vështira dhe tregon se trajnerja e ka bërë një njeri kërcyes. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9wWmMJTOBt/

Artikuj të ngjashëm