Blero dhe Afrona bashkë në Barcelonë

By

Për disa javë Blero dhe Afrona qëndruan larg njëri-tjetrit pasi bukuroshja ishte në Zvicër kurse këngëtari në Prishtinë.

Megjithatë në Tetor u bashkuan për ca ditë në festivalin e birrës Oktoberfest në Cyrih.

Tani, çifti po qëndron në Barcelonë të Spanjës si njëri prej qyteteve të preferuara të Bleros.

Ndryshe, gjatë periudhës kur ishin larg njëri-tjetrit, përpos postimeve që shprehnin mall, nuk munguan as këmbimet e dhuratave. /Prive.al/

View this post on Instagram

Touch Down Barcelona with my baby @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm