Nora Istrefi publikon foto sesionin e ri dhe duket me shumë stil

By

Nëse nuk e keni ditur, përveç se që është një këngëtare shumë e famshme, Nora Istrefi ka edhe një profesion të dytë.

Këngëtarja e njohur është e shkolluar për dizajn të modës dhe madje ka përfunduar studimet me mikun e saj Valsrin Sahitin.

View this post on Instagram

Peligrosaaa.. 🤣😜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Megjithatë, ajo ka zgjedhur të zhvillojë karrierë muzikore por delli e sensi për stiliste vërehet në dukjen e saj.

Nora në fotosesionin e ri që ka publikuar, duket tejet bukur dhe e veshur me shumë stil. Në njërin nga imazhet, ajo shfaqet e veshur në një kostum me motive ushtarake, ndërsa në tjetrin në një palë rroba elegante ngjyrë hiri, të kombinuara me atlete. /Prive.al

View this post on Instagram

💚

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm