Fansat i gjetën sozinë por Enca nuk mendon se i ngjan

By

Tash e një kohë fansat dhe ndjekësit e Encës e kanë krahasuar këngëtaren me aktoren turke Hande Erçel.

Mirëpo në një postim të këngëtaren në llogarinë e saj në Instagram, ajo thotë se nuk mendon që ngjan edhe aq me aktoren.

“Tash e një kohë fansat më shkruajnë për një ngjashmëri mes nesh por mua nuk më duket se ngjajmë.” – shkruan këngëtarja, por për më tepër gjykojeni ju vetë në imazhin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm