Dua Lipa nderon të diplomuarit e vitit 2020

By

Dua Lipa po nderon klasën e diplomimit të shkollave të mesme të vitit 2020! Të Shtunën, këngëtarja 24-vjeçare u shfaq në ceremoninë virtuale të diplomuar për të realizuar “Break My Heart” nga albumi i saj i fundit, Future Nostalgia.

Shumë yje të tjerë morën pjesë në ngjarjen speciale, duke përfshirë Zendaya, Timothée Chalamet dhe Barack Obama, i cili mbajti një fjalim. Mbledhja në distancë u mbajt për të nderuar studentët që nuk ishin në gjendje të ndjekin ceremonitë e diplomimeve tradicionale për shkak të shqetësimeve të koronavirusit. Shikoni performancën e Lipës më poshtë!

Artikuj të ngjashëm