Kështu duket Dhurata Dora në klipin e ri (FOTO)

By

Pas shumë muajsh pa projekte muzikore për shkak të hitit ‘Zemër’ me Soolking, Dhurata Dora po rikthehet me këngë të re.

Artistja ka postuar një fotografi në Instagram duke na treguar se si do të duket në njërën prej skenave dhe na la pa fjalë.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive.

Përveç projektit solo që do të sjellë Dhurata e që raportoi Prive, ajo së shpejti do të publikojë duet ndërkombëtar me Maitre Gims./Prive.al

View this post on Instagram

Cry me a river💧

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Artikuj të ngjashëm