Si po ndihet vërtet Scott Disick për Travis Barker?

By

Scott Disick ka shumë mendime kur bëhet fjalë për burrat e rinj në jetën e Kourtney dhe Kim Kardashian: Travis Barker dhe Pete Davidson.

Kur bëhet fjalë për yllin e “Saturday Night Live”, një burim i afërt me Scott i tha ekskluzivisht E! News se Scott ka krijuar një lidhje të fortë me të dashurin e ri të Kim dhe zyrtarisht “e ka mirëpritur Pete në familje”.

“Ata janë bërë miq të mirë”, shpjegoi burimi. “Ata të dy kanë sensin më të mirë të humorit dhe është gjithmonë kënaqësi kur janë bashkë”.

Burimi vuri në dukje se Pete dhe Scott kanë qëndruar “disa herë” së bashku – madje “pa Kim ose asnjë nga motrat” ​​e pranishme – dhe kanë krijuar një miqësi të shpejtë.

Po çfarë mendon Kim për miqtë e rinj? Burimi tregoi se themeluesja e SKIMS e mendon çiftin “të lezetshëm së bashku”.

Megjithatë, ndërsa Scott mund ta ketë pritur Pete me krahë hapur, e njëjta gjë nuk mund të thuhet kur bëhet fjalë për të fejuarin roker të Kourtney-t, Travis.

“Travis është gjithashtu pranë në ngjarjet familjare, kështu që ata kryqëzohen shumë,” shpjegoi burimi. “Ata janë të përzemërt, por nuk kanë një marrëdhënie të ngushtë”.

Sipas burimit, ndjenjat e vazhdueshme të Scott për ish-in e tij Kourtney, janë arsyeja e tensionit. “Travis nuk ka gjak të keq kundër Scott-it, por është e vështirë për Scott të jetë pranë tij dhe Kourtney-t”, shtoi burimi. “Ai nuk e ka kaluar atë”.

Nevoja e Scott për hapësirë ​​kur bëhet fjalë për marrëdhënien e Travis dhe Kourtney nuk është e re. Në nëntor 2021, një i brendshëm i afërt me Scott i tha E! News se ai mbante distancën nga çifti ndërsa merrte pjesë në dasmën e mikut të ngushtë  Simon Huck.

Artikuj të ngjashëm