Dua uron nënën në shqip

By

Dita e sotme është e veçantë në kalendar për këngëtaren Dua Lipa.

Nëna e Duas, Anesa, feston ditëlindjen.

E shquar për lidhjen e saj të fortë me prindërit dhe vëllain e motrën, Dua s’ka pasur se si të mos e urojë nënën.

‘Urime ditëlindja nënë. Falë teje jam kjo që jam. Falemnderit që më do, kujdesesh përmua dhe je gjithmonë aty. Falemnderit që gjithmonë je mikja ime më e afërt’ – deklaron mes tjerash këngëtarja në postimin e bërë të cilin e përmbyll në shqip.

Edhe 100 /Prive.al

Artikuj të ngjashëm