E dëgjuat bashkëpunimin e Bes Kallakut me Fatima Ymerin?

By

Bes Kallaku dhe Fatima Ymeri kanë publikuar duetin e tyre të parë.

“Hallakam”, titullohet kënga e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm