Dua Lipa nderohet me një tjetër çmim

By

Çmimet për Dua Lipën nuk kanë të ndalur për këtë vit!

Billboard së fundmi zbuloi edicionin e shumë pritur duke nderuar artiste të shumta gra në industrinë botërore të muzikës.

Ndër shumë emra të njohur që u nderuan me çmime, nuk mungoi as Dua Lipa.

Asaj iu dha çmimi “Powehouse Award”, i cili dhurohet për aktin muzika e të cilit mbizotëroi në vitin përkatës përmes transmetimit, shitjeve dhe radios. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm