Gold Ag zbulon surprizën e radhës për ndjekësit e tij

By

Kohë më parë artisti shumë i dashur për publikun shqiptar Gold Ag, ka paralajmëruar se do të sjellë projektin e ri muzikor “Gueril” që do të jetë dhurata e tij për të birin në ditëlindjen e tij të parë.

Por Gold Ag nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq!

Ai përmes një postimi në InstaStory, ka zbuluar se në muajin nëntor do të sjellë edhe një tjetër projekt të ri muzikor.

“Ushtar Kavaja” dhe “Gueril” janë dy projektet e ardhshme të Gold Ag. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm