Fisnik Syla dhe Fjolla Morina tregojnë raportet që kanë me fëmijët e njëri tjetrit

By

Së fundmi në Prive, çifti i sapomartuar Fisniku dhe Syla, hapën dyert e shtëpisë së tyre për një rrëfim ekskluziv.

Çifti janë edhe prindër nga lidhjet e tyre të mëparshme – Fisniku ka dy djem, ndërsa Fjolla ka dy vajza.

Si e pritën fëmijët e tyre bashkimin e çiftit dhe çfarë raporte kanë me fëmijët e njëri tjetrit, na e tregojnë vet ata.

Ndiqni të plotë rrëfimin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm