Këngëtari ka dy fjalë për ata që nisen për pushime me fëmijët!

By

Si baba që është, tani ka filluar t’i përjetojë momentet më të bukura me të birin e tij.

Këngëtari Milot Llalloshi, tash ka shkuar edhe për pushime me djalin Priamin, e me bashkëshorten Erxhinën.

Por siç duket këto pushime me fëmijën, më shumë e kanë lodhur se sa relaksuar atë.

Miloti në profilin e tij në Instagram me shaka shkruan dy fjalë për ata që nisen për pushime me familjen e tyre.

“Nëse doni me u kënaqë në pushim, me fëmijë po pushojshe në mënyrë horizontale dhe vertikale”. /Prive.al

Nese doni mu knaq ne pushim, me fmi po pushojshe ne menyr horizontale dhe vertikale ?+?= ?☺️

A post shared by Milot-Erxhina-Priam ❤ (@milotllalloshi) on

Artikuj të ngjashëm