Ja sa e ëmbël është bërë vajza e Albatritit (FOTO)

By

Fëmijët e të famshmëve, tashmë kanë zënë vend në faqet e mediave rozë, dhe fotografitë e tyre e artikujt për ta janë të pashmangshëm.

Bëhen të famshëm ende pa lindur, e lëre më pasi të vijnë në këtë botë.

Edhe këngëtari Albatrit Muqiqi I cili është bërë baba së fundmi, është në mesin e yjeve të cilëve iu përcillet jeta në çdo hap dhe sigurisht, tani familja e tij e re është në qendër të vëmendjes.

Egzona Brahimaj, gruaja e tij, ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku Amelia duket tejet e ëmbël.

Ajo tashmë është bërë një muajshe, dhe në kaq pak kohë, vajza ka tipare të qarta të fytyrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm