BABASTARS, PINT DHE KAOS BASHKË NË NJË TAVOLINË?!

By

Sot njihen si rivalë në muzikë …mirëpo kohë më parë reperët më të njohur të skenës qëndronin bashkë në një tavolinë.
Në këtë fotografi shihen Getoar Selimi, AgonAmiga, SkiviSkillz, Cozman, Mc Kresha, Lyrical Son, Lumi B e VigPoppa .
Por sot dy labelat më të mëdha të skenës muzikore shqiptare nuk flasin me njëri-tjetrin.
A ishte konkurenca në muzikë arsye që raportet të ftoheshin?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm