Çfarë e bën krenare Emina Çunmulajn? (VIDEO)

By

Kutisë së pyetjeve të emisionit Prive, të shtunën që kaloi, iu ka përgjigjur modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj.

Ajo iu përgjigj pyetjeve të fansave të saj të shumtë përmes minutave të rezervuar për të.

Ndër të tjerash, Emina numëroi gjërat që e bëjnë krenare, a është e lumtur dhe sa para ka marrë nga Vogue.

Përveç këtyre, ajo tregoi edhe shumë gjëra të tjera për veten.

Ndiqeni të plotë videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm