Kë “s’po e lë” Zaimina Vasjari?!

By

“Blackout” titullohet kënga e fundit të cilën Zaimina e solli në bashkëpunim më Elgit Dodën. Por ky projekt sigurisht se nuk është i fundit për këtë vit pasi ajo po bëhet gati për një tjetër .

“S’kam me t’lon” titullohet kjo këngë xhirimet e të cilës pritet të nisin brenda dy jave me Max Production.

Teksti i këngës është shkruajtur nga Blasta i cili edhe do të jetë pjesë e këngës, derisa muzika është komponuar nga Devox dhe Gramoz Kozeli. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm