Bashkëpunime të njëpasnjëshme për Vig Poppa: A do ta vazhdoj këtë traditë?!

By

Vig Poppa është goxha aktiv në industrinë muzikore por gjatë gjithë kohës me bashkëpunime.

E fundit është ajo me Capital T dhe Lyrical Son për këngën ‘Pa cenzurë’, teksa Prive.al mëson se Vigani është duke punuar në një tjetër produksion.

Akoma nuk dihet ky projekt do të jetë sërish bashkëpunim apo më në fund ka vendosur të vij solo.

Gjithçka është në fazën fillestare, teksa pritet finalizimi në fund të muajit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm