Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music Awards 2020?

By

Ceremonia e këtij viti për American Music Aëards ishte ndryshe nga vitet e kaluara, për shkak të distancës sociale, por të famshmit na servirën me veshje shumë të bukura.

Më poshtë mund të shihni disa nga yjet që hijeshuan eventin e mbrëmjes së djeshme.

Megan Fox & Machine Gun Kelly

Ciara

Becky G

Tayshia Adams

Kristin Cavallari

Jennifer Lopez

Dua Lipa

Laverne Cox

Maluma

Taraji P. Henson

Jin, Suga, V, Jungkook, RM, Jimin, dhe J-Hope nga grupi “BTS”

Paris Hilton

The Weeknd

Artikuj të ngjashëm