“Mos prano”nga Dani!

By

Jo vetëm artistët e rinjë janë aktiv në sferën muzikore. As të moshuarit nuk po i’a lënë keq.

Këngëtari nga Peja, Ramadan Krasniqi këto ditë ka lansuar këngën më të re të titulluar “Mos Prano”.

Një baladë me mjeshtri nga Dani duket se u mirëprit nga publiku shqiptar sidomos ata të cilët parapëlqejnë këtë zhanër të muzikës.

Me tekst nga Fatmir Muja, muzikë e orkestrim nga Virusi, videoklipi i këngës “Mos prano” u realizua nga Pro Video dhe distribuimi u bë nga Emra Com./Prive.al

Artikuj të ngjashëm