U kapën mat! Si qëndron e vërteta mes Melisës dhe Majk?

By

Melisa dhe Andi kanë disa janë që i kanë dhënë fund lidhjes.

E së fundmi Melisa erdhi në Prive për një intervistë ekskluzive pas lansimit të këngës së saj të re.

Ndër të tjerash ajo adresoi edhe thashethemet se ajo ka nisur një lidhje me Majk.

Si qëndron e vërteta na tregon vetë këngëtarja.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm