Kë e uroi Ermal Fejzullahu në mënyrë kaq speciale? (FOTO)

By

Urimet e ditëlindjes janë nga më të sinqertat, ato një herë në vit nab ëhen kryesisht nga njerëzit më të dashur me të cilët kalojmë pjesë të rrugëtimit tonë.

Edhe këngëtari Ermal Fejzullahu sot ka zgjedhur fjalët më të duhura për ta uruar nënë e tij me rastin e ditëlindjes së saj.

“Nëna ime je nje kenge te cilen asnjehere nuk do mund ta krijoj , edhe pse cdo kenge qe krijoj te dedikohet ty … Urime ditelindjen qofsh e lumtur gjithe jeten. Të dua…”

Edhe shumë të tjera për bashkëshorten e Sabriut dhe nënën e Ermal Fejzullahut./PRIVE.AL/

328e13be6b75364e004e3a7df8150f3b7c639f9494aefeed849349d906488920_full

Artikuj të ngjashëm