Kështu po e feston Vesa Luma ditëlindjen e saj (FOTO)

By

Vesa Luma njihet si një nga këngëtaret më të famshme, falë zërit të saj mjaft të fuqishëm.

Angazhimi i saj në muzikë sikur ishte me ritme me të ngadalshme kohët e fundit, kjo për faktin se këngëtarja shumë shpejt pret të bëhet nënë.

Për të sot është një ditë vërtetë speciale, këngëtarja feston ditëlindjen e saj të 30, dhe kësaj here ndjesia është krejtësisht ndryshe, kjo për faktin se është ditëlindja e parë të cilën këngëtarja e feston me frytin e saj brenda.

Ajo ka ndarë me fansat e saj këtë emocion deri sa nuk ka hezituar të tregoj barkun e saj.
Edhe 100 për këngëtaren./PRIVE.AL/

ebecc0eec99ccd5cd15ca396a57e55175caebc5983b83c10acfba32d2ed32b50_full

Artikuj të ngjashëm