Për cilin veprim u pendua Vildane Zeneli ?(FOTO)

By

Fotosesionet e nxehta dhe selfiet që ajo  i nxjerrë në rrjete sociale janë shumë të shpeshta dhe e rangojnë atë si një nga modelet me seksi shqiptare.

Të pa numërta janë imazhet pothuajse nudo që bukuroshja ndanë me fansat e saj pa u menduar fare se mos po ekspozohet shumë.

Ndersa një i tillë, i fundit duket që nuk i pëlqeu aq shumë, Vildanja nuk e kishte bërë mendjën një deri sa nuk kaluan minuta pas publikimit dhe e fshiu nga llogaria e saj në instagram.

Prive.al arriti ta sigurojë këtë imazh ku modelja e afruar së tepërmi pranë kameras, ekspozon gjoksin e saj tepër seksi.

Nuk e kuptojmë përse ajo e fshiu foton, mbase shumë vajza ëndërrojnë një gjoks të tillë./PRIVE.AL/

 

cc9002e506052fe9e0893b5d439f4583f7e770e898d7814766d33608c5cb7b17_full

 

be298911b2f50a1d547ab748d0de1d30423db4df312c42bb94894fcde9b8bc83_full

 

 

Artikuj të ngjashëm