Sonte në Prive ju presin këto materiale – mos e humbisni (VIDOE)

By

Këtë mbrëmje në Prive, duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, mund të ndiqni këto materiale:

Në detaje dhe ekskluzivisht për Prive, dasma në familjen e këngëtares Remzije Osmani.

Vjosa Metaj, përgjigjet në rubrikën 60-të sekonda, ndërsa Genta Cana kësaj here ia qet pikën.

Adrola Dushi në intervistë ekskluzive, e edhe Don Phenom flet për raportet e tij me Unikkatilin.

Ndiqeni sonte në ora 19:00, me Liberta Spahiun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm