Bruno me Revolt Klan dhe Valbona Mema rikrijojnë këngën e famshme

By

Së fundmi është lansuar bashkëpunimi më i ri mes Valbona Memës dhe Revolt Klan.

Kënga e re është rikrijim i një prej këngëve popullore më të dashura shqiptare.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /prive.al

Artikuj të ngjashëm