Kjo ishte veshja e parë e Adrola Dushit në nisje të ‘Kënga Magjike’

By

Në natën e parë të edicionit të 21-të të festivalit ‘Kënga Magjike’ një prej detajeve që mori vëmendjen ishte pamja e zgjedhur e ikonës së bukurisë, Adrola Dushi që bashkë-prezanton këtë vit me Gjebrean.

Bukuroshja ka zgjedhur ngjyrën e zezë, mbase edhe për ta përshatur veshjen e saj me situatën e rëndë në të cilën gjendet Shqipëria pas tragjedisë të së martës që lamë pas.

Me një imazh klasik, flokë të lidhura dhe vathë të mëdhenj me pupla, Adrola si një ndër femrat më të bukura shqiptare nuk ka zhgënjyer sërish me dukjen për nisje të festivalit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm