Mik me armikun e dikurshëm, Noizy ia zgjatë dorën Albert Krasniqit, njeriut me të cilin u përlesh

By

Dikur i drejtuan armët e grushtet njëri tjetrit, por jo shumë më vonë i shtrinë dorën njëri tjetrit.

Bëhet fjalë për reperin Noizy dhe pjesëtarin e dikurshëm të Baba Stars, Albert Krasniqin, me të cilin reperi i famshëm i grupit OTR, pati një përleshje të ashpër fiks para dy vitesh.

Por gjithçka është lënë prapa krahëve dhe pavarësisht konfliktit e mosmarrëveshjeve, Noizy dhe ALberti janë bërë miq dhe këtë e dëshmojnë disa fotografi që Prive i ka siguruar.

Dyshja shihen pas procesit gjyqësor që i dha fund edhe kësaj mosmarrëveshjeje, duke u përqafuar me njëri tjetrin.

Më 13 shtator të vitit 2016, rreth orës 17:15 në parkingun para hotelit “Swiss Diamond”, kishte ndodhur një përleshje mes dy prej grupeve më të mëdha të reperëve, ata të OTR-së nga Shqipëria dhe BabaStars nga Kosova.

Artikuj të ngjashëm