Kallashi ka një këshillë të rëndësishme për vajzat!

By

Është valltare dhe e njohur për format e saja bombastike të trupit.

Mirëpo Kallashi së fundmi ka filluar të tregohet edhe inteligjente dhe të jetë konsulente.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka filluar të japë edhe ligjërata se si duhet të sillen  vajzat.

Kallashi ka publikuar një fotografi ku jep një mesazh e u mbanë moral vajzave.

“Për të gjitha vajzat që thonë se nuk ka çuna të mirë, hapni sytë e jo këmbët”, thotë Kallashi.

Vajza, a do e merrni seriozisht këshillën e saj?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm