Majk dhe Ghetto fillojnë verën me “Malena”

By

Kjo verë nuk do të kalojë pa një projekt të përbashkët mes Majkit dhe Getit.

Dyshja e cila njihen për këngë të shndërruara në hite të padiskutueshme u paralajmërua se do të sjellin këngën e re të titulluar ‘Malena’. Mirëpo kjo këngë ishte përfunduar dhe siç është bërë e rëndomtë për shumë prej këngëve të reja, ka rrjedhur në rrjet përpara publikimit zyrtar.

Mirëpo kënga sot kishte publikim e saj zyrtar bashkë me klipin,  dhe me ritme latine kjo këngë premton që do të jetë hit i kësaj vere.

Këngën dhe klipin mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm