Dueti i pritur: Majk e Yll Limani e çajnë këngën “Dy manushaqe” (VIDEO)

By

Kushdo që është fans i njërit apo tjetrit, me siguri se mezi ka pritur t’i shohë në një bashkëpunim.

Ndonëse jo në diçka të zyrtarizuar Yll Limani dhe reperi i njohur Majk, kanë bërë një bashkëpunim, më shumë për shaka se për të qenë.

Dyshja këndojnë bashkë këngën e njohur qytetare, “Dy manushaqe”, dhe me të vërtetë që zërat e tyre në këtë kombinim, janë shumë interesantë dhe të këndshëm. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm