Ky është artisti shqiptar që do bashkëpunojë me Justin Timberlake e Pharrell!

By

Patëm vetëm vajza që e përhapën emrin e shqiptarëve në botë.

Bebe Rexha, Rita Ora ishin emrat që morën vëmendjen e publikut ndërkombëtar duke sjellë edhe bashkëpunime me artistë të famshëm.

Ndërsa tash radhën e ka një djalë.

Artisti Albert Stanaj pritet të sjellë bashkëpunime me artistë të pakontestueshëm të skenës botërore.

Siç mëson Prive, ai do të sjellë nga një projekt me këngëtarin Justin Timberlake e po ashtu me Pharrell.

Ky yll në ngritje po punon në projekte të reja me këta dy emra të mëdhenj dhe gjatë muajve të verës pritet të sjellë projektet e reja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm