Kallashi dhe Edona James ‘përplasen’ me njëra-tjetrën!

By

Një debat është zhvilluar mes Edona James dhe valltares bombastike, Kallashit në rrjete sociale.

Gjithçka ka nisur nga një pyetje e një komentuesi në rrjete sociale që i ka thënë Edonës më e mirë ti apo Kallashi.

E para është përgjigjur: ‘Unë, Kallashin në Gjermani nuk e njeh kerkush’.

Kallashi, duket se këtë situatë e ka marrë me sportivitet duke ironizuar me emrin e dikurshëm të Edonës, Kujtim dhe atë të tanishmin.

‘Kujtim apo  Edona james kryesorja ti pom njef e kam fjalen per shqiptar’ – ka thënë Kallashi.

Xhelozi ‘femre’, nëse mund të përdorim këtë term. /PRIVE.AL/

Dafina Dauti

Artikuj të ngjashëm