Loredana thyen heshtjen, flet sot para publikut!

By

Kur mbërriti në Kosovë, ajo nuk e tha asnjë fjalë për mikrofonët e Klan Kosovës.

Por duket se heshtja e Loredanës për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë.

Reperja ka vendosur të flasë, me gjithë dy avokatët e saj.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku shprehet: ‘Ju ftoj që sot me datët 10.05.19 (E Premte) në ora 12:00 në Hotelin Emerald në Prishtinë të vini në konferencë për media ku unë do jem me dy avokatët e mi, Tomë Gashi dhe Artan Sadiku për të sqaruar të vërtetën lidhur me publikimet në media ditëve të fundit me atë që çka ka ndodhur në të vërtetënë rastin në Zvicër’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm