Vetëm në këtë vend mund ta gjeni Dua Lipën…

By

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka treguar vendin ku mund ta gjejnë njerëzit.

Ajo postoi një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet në një studio duke punuar.

‘Ku do të më gjeni’, ka shkruar Dua nën imazhin e postuar.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Electricity’ dhe sigurisht se në studio është për të bërë këngë të reja të cilat publikohen së shpejti./Prive.al

View this post on Instagram

where you’ll find me…

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm