Babë e bir së bashku: Loriku del për shëtitje me Boikenin (FOTO)

By

Është njëri ndër futbollistët që gëzon popullaritetin e dashurinë më të madhe tek Kombëtarja e Shqipërisë, vend ku për disa vite rradhazi barti dhe shiritin e kapitenit.

Me eleminimin e Shqipërisë nga Euro 2016, Lorik Cana vendosi të marrë një pushim të gjatë nga futbolli aktiv dhe ta kthejë vëmendjen nga familja e tij.

E tashmë kur ka më tepër kohë të lirë më të shpeshta janë fotografitë e pushimeve familjare që zënë vend në postimet e kapitenit derisa një i tillë po ndodh dhe tani ku si duket ai po qëndron në qytetin e Dubait.

Cana ka postuar një fotografi ku shihet qyteti I bukur i Dubait e ndërtesat gjigante, e shoqëruesi i tij këtë herë ishte djali, Bojkeni.

Dyshja ishin veshur njëjtë me bluza të bardha e pantollona të zi, duke bërë kështu figurën baba e birë të dukej shkëlqyeshëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm