Ka në krah mashkullin e ëndrrave për shumëkë por edhe Almeda ka simpati tjetër

By

Personin që e ka në krah e ëndërrojnë mijëra vajza kudo ku kanë depërtuar serialet e tij.

Por, kjo duket se nuk përbën problem që me raste, modelja Almeda Abazi t’iu ‘vë syrin’ meshkujve të tjerë.

Një prej simpative të bukuroshes duket të jetë Justin Timberlake.

Bukuroshja shqiptare është impresionuar nga performance e tij LIVE në një prej koncerteve dhe si rrjedhojë ka ndarë me ndjekësit e saj disa sekuenca me përplot zemra.

Të jetë bërë ‘Çënari’ nervoz?! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm