Kaderi dhe Lumbardhi zgjedhin këtë vend për pushime së bashku

By

Çifti simpatik Kaderi dhe Lumbardhi kanë nisur pushimet së bashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

Ata kanë pozuar së bashku në aeroportin e Vienës dhe në bazë të postimit të tyre si destinacion mendohet se kanë zgjedhur Palma de Mallorca.

“Engjulli im mbrojtës”, ishte komenti i Kader në fotografinë e publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

Pushime të këndshme çifti! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm