Yllka Gashi kthehet në Kosovë pas dy vitesh

By

Aktorja e famshme kosovare Yllka Gashi, është kthyer në Kosovë.

Përgjatë dy viteve që lamë pas, aktorja ka jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me vajzën e saj Ninën dhe bashkëshortin.

Yllka ka vendosur të kthehet në Kosovë për herë të parë pas kësaj periudhe të gjatë kohore.

Ajo ka arritur në vendlindje të hënën, ndërsa këtë e ka bërë të ditur përmes profilit të saj në Instagram, ku thotë se miqtë e familjarët e kanë pritur me lule e me ëmbëlsira.

Mirë se erdhe Yllka!

Artikuj të ngjashëm