Për Fitër Bajram, Blerando ka një kërkesë të ëmbël për ndjekësit e tij

By

Blerando i ka uruar të gjithë myslimanët në nder të festës së Fitër Bajramit.

Ai ndau një postim në llogarinë e tij në Instagram duke ngrënë bakllavë dhe shkroi: “Të gjithë besimtarëve mysliman me fat bajrami nga zemra”.

Por, Blerando nuk e la me kaq! Ai gjithashtu pati dhe një kërkesë të ëmbël për ndjekësit e tij. “Mos harroni me hanger Bakllav. Më kontaktoni nëse nuk ju ka dal shërbeti taman,” shkroi Blerando në postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blerin Lajci (@blerandoo)

Sigurisht që një kërkesë të tillë nuk do ta harrojmë ditën e sotme për nder të festës së Fitër Bajramit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm