Jericho rikthehet në rock me këngën “Në garë për Qeveri” (VIDEO)

By

Grupi “Jericho” ka publikuar këngën e re, kështu duke shënuar rikthimin në skenën muzikore pas tri vjetësh.

“Në garë për Qeveri” mban emrin kënga e re teksa është punuar në zhanrin rock.

Jericho përbëhet nga: Petrit Çarkaxhiu, Leonard Canhasi dhe Visar Rexha, derisa në këtë videoklip janë parë në double-bass Enver Muhamedi dhe në drums Ekin Cengizkani.

Më poshtë e gjeni këngë e re të tyre të realizuar me videoklip:

Artikuj të ngjashëm